Sluníčko

Na začátku školního roku přijelo dětem opět zahrát maňáskové divadlo „ Sluníčko „ z nedalekého malebného městečka Šternberka u Olomouce. Známé pohádky Hrnečku vař, O Smolíčkovi a Zlaté rybce v podání malých maňáskových postaviček, tak obohatily odpolední program dětí ve školní družině.

Na začátku školního roku přijelo dětem opět zahrát maňáskové divadlo „ Sluníčko „ z nedalekého malebného městečka Šternberka u Olomouce. Známé pohádky Hrnečku vař, O Smolíčkovi a Zlaté rybce v podání malých maňáskových postaviček, tak obohatily odpolední program dětí ve školní družině. Během krátkých přestávek si děti společně i zazpívaly známé písničky. Představení se dětem líbilo a všichni se již těší na další pohádkové příběhy malých maňásků.

text a foto: Blanka Šrubařová