Juniorky VO Slezská Orlice „A“ vedou tabulku krajského přeboru

Zápasy juniorek v základních skupinách a boje o postup do finále jsou v polovině. Naše „A“ vede v tabulce krajského přeboru tím nejtěsnějším rozdílem před rivaly z Opavy – Kylešovic a Ostravy. Všechny tři týmy mají shodně 17 bodů a rozhoduje poměr setů, který mají naše děvčata lepší než soupeři.

Zápasy juniorek v základních skupinách a boje o postup do finále jsou v polovině. Naše „A“ vede v tabulce krajského přeboru tím nejtěsnějším rozdílem před rivaly z Opavy – Kylešovic a Ostravy. Všechny tři týmy mají shodně 17 bodů a rozhoduje poměr setů, který mají naše děvčata lepší než soupeři.

Od začátku sezóny naše dívky dominovaly a 6 zápasů v řadě vyhrály. Největší drama proběhlo na domácí půdě 14. 10., kdy naše dívky porazily v infarktových zápasech dvakrát Opavu Kylešovice a rozhodly tím o svém vedení v tabulce. Vedení si udržely i přes dvojitou prohru v Ostravě o víkendu 21. 10. a do druhého kola bojů o postup tak startují z té nejvýhodnější pozice.

Juniorky „A“ jsou jedinou složkou VO Slezské Orlice, která se zaměřuje na body a výhry. Zbylé složky (mladší a starší žačky, minivolejbal, školní týmy a juniorky „B“) nemají výhry jako primární cíl, hlavní je zapojení všech hráček, rovnoměrné vytížení a růst po stránce herní i fyzické tak, aby časem mohly nastoupit za „A“ a tam bojovat o body a postup.

Zájemci o naše hráčky a jejich výkony potěší aktualizované stránky www.voslezskaorlice.cz, kde najdou všechny potřebné informace o nejbližších turnajích všech složek. Těšíme se na Vaši návštěvu.

text a foto: Martin Kopeček

Archivy