Podzimní ladění ve ŠD

Nejen venku to hýří podzimními barvami, ale i ve ŠD jsou děti podzimně naladěni. Celý měsíc říjen je tematicky provázelo právě toto „barevné“ období. V družině si mohly vyzkoušet různé výtvarné a pracovní techniky, taktéž využily pro své výtvory lesní plody a podzimní listí.

Nejen venku to hýří podzimními barvami, ale i ve ŠD jsou děti podzimně naladěni. Celý měsíc říjen je tematicky provázelo právě toto „barevné“ období.

V družině si mohly vyzkoušet různé výtvarné a pracovní techniky, taktéž využily pro své výtvory lesní plody a podzimní listí.Jejich výrobky teď zdobí třídy a chodby naší školy.

Také nesmíme zapomenout na celodružinovou akci, kdy děti sbíraly kaštany a žaludy pro zvířátka na zimu. Napěchované pytle s touto zvířecí lahůdkou si pak odvezli myslivci a děti byly za svoji snahu odměněny.
A jak už bývá zvykem, pustili jsme se také do dlabání a zdobení dýní. Jak se nám to povedlo, můžete posoudit sami☺

Text a foto: Okapalová L.

Archivy