Sběr papíru

Naše třída 8. A. se rozhodla, že potěší děti v nemocnici tím, že si s nimi něco vyrobíme. A to vše k příležitosti dne Laskavec. Jelikož akce Laskavec není o tom, že doneseme peníze a s dětmi si něco vyrobíme, ale jde o to, aby jsme byli určitým způsobem schopni vydělat peníze pro dobré účely. Proto jsme se jako třída rozhodli uspořádat sběr papíru.

Naše třída 8. A. se rozhodla, že potěší děti v nemocnici tím, že si s nimi něco vyrobíme. A to vše k příležitosti dne Laskavec. Jelikož akce Laskavec není o tom, že doneseme peníze a s dětmi si něco vyrobíme, ale jde o to, aby jsme byli určitým způsobem schopni vydělat peníze pro dobré účely. Proto jsme se jako třída rozhodli uspořádat sběr papíru (kartony, noviny, staré sešity). Tento sběr proběhne 2. a 9. 11. Pokud nás chcete podpořit, přineste papír v daných datech na přízemí pavilonu B, kde budeme nachystaní a papír přebereme. Předem děkujeme.

Archivy