Na vánočním atletickém trojboji přípravek se nám dařilo

Krnovské děti v zastoupeni oddílu Atletiky Človiček si pomeřily své síly se závodníky z Karviné, Opavy, Havířova, Vyškova a Hranic v disciplinách: běh sprint, dálka z místa, hod medicinbalem a mladší děti hod na cíl.

V neděli 2.12. 2018 proběhl v Opavě Trojboj atletických přípravek, oficiální halová soutěž pod záštitou Českého atletického svazu.
Krnovské děti v zastoupeni oddílu Atletiky Človiček si pomeřily své síly se závodníky z Karviné, Opavy, Havířova, Vyškova a Hranic v disciplinách: sprint, dálka z místa, hod medicinbalem a mladší děti hod na cíl.

Ve své kategorii v trojboji suveréně vyhrál František, který ostatním ihned po startu ve sprintu nastavil záda a jako vítr prolétl první cílem. Výborně se mu dařilo také ve skoku a hodu, v obou těchto disciplínách získal také 1.místo. Zaslouženě pak získal celkově v trojboji 1.místo. Gratulujeme!!!

Tým Atletiky Človíček

Archivy