VO Slezská Orlice důstojně uctila památku zesnulého rozhodčího

Památku zesnulého rozhodčího, funkcionáře a hráče Pavla Franka uctili volejbalisté oddílu VO Slezská Orlice během vánočních svátků opravdu vydařeným turnajem juniorek a kadetek. Turnaj proběhl 28. 12. 2018 na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17 a zúčastnilo se jej celkem 6 týmů juniorek a kadetek. Pohár pro vítěze si nakonec zaslouženě odvezl tým KV Kopřivnice.

Památku zesnulého rozhodčího, funkcionáře a hráče Pavla Franka uctili volejbalisté oddílu VO Slezská Orlice během vánočních svátků opravdu vydařeným turnajem juniorek a kadetek. Turnaj proběhl 28. 12. 2018 na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17 a zúčastnilo se jej celkem 6 týmů juniorek a kadetek. Pohár pro vítěze si nakonec zaslouženě odvezl tým KV Kopřivnice, druhé místo obsadil tým VK Polanka nad Odrou a třetí místo VO Slezská Orlice „A“.
Vánoční turnaje náš oddíl pořádá již mnoho let, ale letos poprvé byl pojmenován jako Memoriál Pavla Franka. Cílem je každoroční pořádání memoriálu, který nejen zajistí, aby tento člověk nebyl zapomenut, ale také dostane do Krnova větší množství kvalitních mládežnických volejbalových zápasů. Letošní turnaj se v tomto směru opravdu vydařil, některé zápasy měly skvělou úroveň a překrásná bitva domácího týmu z KV Kopřivnice nám bude dlouho ležet v hlavě.
V lednu a v únoru čeká volejbalisty VO Slezská Orlice mnoho zápasů domácích i mimo Krnov. Všechny termíny turnajů a akcí najdete na stránkách www.voslezskaorlice.cz

Archivy