neděle

Letos netradičně už v neděli vyrazili žáci na lyžařský kurz. Stejně jako loni jsme se spolehli na skiareál Karlov, ubytování na chatě Kazmarka. První den byl tím pádem o dost klidnější, protože jsme měli spoustu času se ubytovat, vybalit se, provést poučení o základních bezpečnostních pokynech a navečer si dokonce projít celý areál a prohlédnout si svahy, které se děti rozhodly letos pokořit nebo se jejich obtížností poučit.
Pochvalu dne získávají žáci Seberová, Čech, Wetzel, Kožušník a Rybníček, kteří správně zodpověděli otázky ohledně bezpečnosti na svahu a získali první body do bodování na LK. Naopak smůlu mají chlapci, kteří strávili první večer zdokonalováním své jemné motoriky v oblasti psaní poučných vět. Velkou pochvalu mají děvčata z pokoje 103 za vzorný úklid a pokoj 106 za excelentní přivítání pokojové kontroly. Palec nahoru má žákyně Zouharová, která jednou jedinou větou totálně vykolejila zdravotníka kurzu.

Archivy