Recitátoři se neztratili

Ve středu 27. března se děti, které postoupily ze školního kola, zúčastnily v SVČ Méďa okresního kola dětské recitace. Svými kvalitními výkony se naši recitátoři v nabité konkurenci rozhodně neztratili a také oni přispěli ke zdařilému průběhu letošní přehlídky. V nejstarší kategorii za přednes obou soutěžních textů získala Anička Surovková krásné 1. místo s postupem do krajského kola.

Ve středu 27. března se děti, které postoupily ze školního kola, zúčastnily v SVČ Méďa okresního kola dětské recitace. Svými kvalitními výkony se naši recitátoři v nabité konkurenci rozhodně neztratili a také oni přispěli ke zdařilému průběhu letošní přehlídky. V nejstarší kategorii za přednes obou soutěžních textů získala Anička Surovková krásné 1. místo s postupem do krajského kola. Gratulujeme a Aničce přejeme hodně štěstí v pátek 26. dubna, kdy se v Ostravě setká s nejlepšími recitátory našeho kraje.

Text a foto: Monika Galušková

 

Archivy