Badateský klub

V letošním školním roce byl otevřen nově Badateský klub pro žáky 2. – 5. tříd. Děti se zde učí poznávat různé věci jak fungují, provádí pokusy z dostupných přírodních materiálů, které najdete v každé domácnosti a poté mohou svůj ověřený pokus ukázat doma.

V letošním školním roce byl otevřen nově Badateský klub pro žáky 2 – 5 tříd. Děti se zde učí poznávat různé věci jak fungují, provádí pokusy z dostupných přírodních materiálů, které najdete v každé domácnosti a poté mohou svůj ověřený pokus ukázat doma. Dále pracují s mikroskopem a učí se ho ovládat. Také se podívají do přírody, kde pozorují změny přírody. Badateský klub je naučný, ale taky i zábavný.

text a foto: Pavel Křiva

Realizováno v rámci projektu: „Podpora inovativních metod vzdělávání” s finanční podporou EU OP VVV.

 

Archivy