Jak jsme pekli „JIDÁŠE“

Je úterý, Velikonoce už jsou za dveřmi a ve druhé třídě jsme si povídali o dobrotách, které si na Velikonoce chystáme. Od beránka jsme se dostali až k jidáškům. Postavu Jidáše nikdo neznal, tak jsme si ho představili a už víme, proč se v některých domácnostech peče o velikonočním týdnu nejen beránek, ale také pečivo – jidáše. Po pečlivém prostudování receptu jsme se pustili do pečení.

Je úterý, Velikonoce už jsou za dveřmi a ve druhé třídě jsme si povídali o dobrotách, které si na Velikonoce chystáme. Od beránka jsme se dostali až k jidáškům. Postavu Jidáše nikdo neznal, tak jsme si ho představili a už víme, proč se v některých domácnostech peče o velikonočním týdnu nejen beránek, ale také pečivo – jidáše. Po pečlivém prostudování receptu jsme se pustili do pečení.
Podívejte se, jak se nám v kuchyni dařilo.

tř. učitelka M. Jiroušková

Archivy