2.C na výletě v Pradědově dětském muzeu

Kdo by se netěšil na výlet? Vyrazili jsme v pondělí 10. června malým autobusem – směr Bludov. V muzeu nás čekal zajímavý program. Něco jsme se naučili o Jeseníkách…. třeba kde jsou zajímavá místa, hory, rozhledny nebo lázně. A taky kam vyrazit na zajímavý výlet. V dřevěném městečku pro děti jsme si hodně hráli.

Kdo by se netěšil na výlet? Vyrazili jsme v pondělí 10. června malým autobusem – směr Bludov. V muzeu nás čekal zajímavý program. Něco jsme se naučili o Jeseníkách…. třeba kde jsou zajímavá místa, hory, rozhledny nebo lázně. A taky kam vyrazit na zajímavý výlet. V dřevěném městečku pro děti jsme si hodně hráli. Bylo tam nádraží, apatyka neboli lékárna, hostinec, prádelna, obchod a dřevěné chodníčky a spousta zajímavých předmětů a starodávných hraček … prostě ráj pro děti. Ale to nejlepší nás čekalo na závěr. Když nám naše průvodkyně pustila vodu do venkovních dřevěných tobogánů, dřevěné mlýnky se roztočily a my nevěděli kam dřív skočit. Odjížděli jsme spokojení, unavení a opět se těšili domů.

Foto a text : Iva Rudolfová

Předchozí

Následující

Archivy