Kochame cie, Prudnik, kochame cie, Krnov…

…tato slova zpíváme v polské písničce o zpěvu, dobré náladě, tanci a zábavě….prostě o nás. Ve středu 12. 6. 2019 JANÁČKOVO BRUMENDO zažilo tropické podmínky při zpěvu v polském Prudniku. Vedro nás ovšem neodradilo. Poprvé jsme zpívali v zahraničí a reprezentovali Krnov v projektu „Náš svět hudby“.

 

…tato slova zpíváme v polské písničce o zpěvu, dobré náladě, tanci a zábavě….prostě o nás. Ve středu 12. 6. 2019 JANÁČKOVO BRUMENDO zažilo tropické podmínky při zpěvu v polském Prudniku. Vedro nás ovšem neodradilo. Poprvé jsme zpívali v zahraničí a reprezentovali Krnov v projektu „Náš svět hudby“.

Klíčová slova: úmorné horko, zvědavost ze zájezdu, těšení, očekávání, nádherný autobus, příjemný pan řidič, krásné prostředí v Prudniku, skvělá moderátorka, báječné pohoštění jako pro pravé pěvecké hvězdy, dobrá nálada, parádní zázemí, úžasné publikum, zpěv v egyptských teplotách  uf-uf-uf, milí organizátoři, šikovné polské děti, pěvecká a taneční vystoupení, obohacení, inspirace, skvělá podpora Jany Mojžíšové, hic, vedro, sluníčko na každém kroku, super odpoledne, hezké dárečky, radost ze zpěvu, skvělá parta Brumenda, bezva zážitky.
Za tuto příležitost děkujeme kulturnímu centru MIKS Krnov a našim úžasným parťačkám paní Evě Čechové a paní Janě Mojžíšové.

Text: Martina Mrkvanová
Foto: Jiří Szászka

Předchozí

Nejnovější příspěvky
Archivy