Čtvrťáci mají průkaz cyklisty

V pátek 14. a v pondělí 17. června absolvovali čtvrťáci zkoušky z dopravní výchovy, které se skládaly z teoretické a praktické části. Na dopravním hřišti SVČ Méďa musely děti prokázat znalost pravidel bezpečnostního provozu a bezchybně projet danými stanovišti. Jízdu všech cyklistů pečlivě sledovala čtveřice policistů z dopravního oddělení Policie ČR a taky paní lektorky.

V pátek 14. a v pondělí 17. června absolvovali čtvrťáci zkoušky z dopravní výchovy, které se skládaly z teoretické a praktické části. Na dopravním hřišti SVČ Méďa musely děti prokázat znalost pravidel bezpečnostního provozu a bezchybně projet danými stanovišti. Jízdu všech cyklistů pečlivě sledovala čtveřice policistů z dopravního oddělení Policie ČR a taky paní lektorky. Při chybičkách a drobných přestupcích dětem udělovali trestné body. Na teoretickou část se děti připravovaly ve škole i s paní lektorkou. Téměř všichni testové otázky zodpověděli ještě před vypršením časového limitu. Chvíle čekání na závěrečné vyhodnocení děti využily ke hrám na zahradě SVČ. Cyklistický průkaz získalo celkem 58 čtvrťáků. Gratulujeme a všem cyklistům přejeme (nejen) v době prázdnin mnoho bezpečných kilometrů na kolech.

text: Galušková M., foto: Nováková K., Galušková M.

Nejnovější příspěvky
Archivy