Den zdatnosti – Black out

Datum: 25.6.2019. Start v 7:45 hod. Místo: Ježník. Vzdálenost: cca 10 km. Účastníci: žáci 1.-9.tříd a všichni pedagogičtí pracovníci školy. Počet stanovišť: 12. Teplota ve stínu 28 stupňů. Toto je jen stručná charakteristika sluncem prozářeného dne zdatnosti.

Datum: 25.6.2019. Start v 7:45 hod. Místo: Ježník. Vzdálenost: cca 10 km. Účastníci: žáci 1.-9.tříd a všichni pedagogičtí pracovníci školy. Počet stanovišť: 12. Teplota ve stínu 28 stupňů. Toto je jen stručná charakteristika sluncem prozářeného dne zdatnosti. Žáci partnerských tříd postupně společně vyzkoušeli své znalosti z protipožární ochrany, postavili a složili stan, rozdělali oheň, poskytovali první pomoc zraněným figurantům, stříleli elektronickou vzduchovkou, házeli oštěpem, hráli lesní hru, nebo se zamýšleli nad biologií a ekologií . Spolupráce partnerských tříd byla skvělá, úkoly na dlouhé trase všichni (včetně šikovných prvňáčků) zvládli na výbornou. Kolem 12 hodiny se všichni sešli u lesa, kde je čekal oběd v podobě skvěle usmaženého řízku s chlebem.

Krátké video ohlednutí

Text, video: K. Handlíř, foto: P. Studnička

 

Archivy