Žáci o škole

Recenze a názory na školu od těch nejpovolanějších – našich žáků.

“Na školu Janáčkovo náměstí 17 jsem chodila celých 9 let. A byla jsem zde velmi spokojená. Učitelé jsou hodní a co je hlavní velice dobře naučí.

Největší otázkou pro nové žáky nebo jejich rodiče bude nejspíš matematika. Ze začátku jsem ano já nebyla moc spokojená, neboť mi moc nešla ani normální matematika, tak jsem se nechtěla učit nějakou novou metodou. Jenže časem se mi Hejného metoda zalíbila a matika pro mně byla snadnější než jindy. Přijímačky jsem zvládla s docela dobrými výsledky a co je hlavní dostala jsem se na obě střední školy, na které jsem se hlásila. Teď studují střední školu a mám ve třídě i spolužáky ze základní školy a mužů říct, že když jsme dělali srovnávací testy byly jsme nad průměrem.

Za mě je Pětka nejlepší základní škola –  měli jsme tam všechno, co bylo třeba a úžasné učitele, kteří nám pomáhali a naučili nás. Mám na základní školu jen dobré vzpomínky”.

Viktorie Kačorová a je absolventka 9. A.