Sobotní výlet na Ježník

12.10. si děti V. oddělení ŠD udělali výlet na Ježník.
V 8,30 jsme se i s několika rodiči sešli na zastávce autobusu, který nás vyvezl až na konečnou. Odtud jsme se vydali k rozhledně. Hned na začátku bylo jasné, čím si cestu nahoru zpestříme. Rostou houby. Ale jak poznáme, které jsou jedlé? Pomůže nám aplikace v mobilu. To je zábava. Někteří se věnují bojovému umění, ke kterému rozhodně patří velký klacek. Cesta rychle ubíhá a už jsme u rozhledny. Někteří ji vidí poprvé a zvědavě stoupají po schodech nahoru. Odměnou nám je krásný výhled do okolí. Cestou dolů vidíme zvláštní úkaz. Kvetou jabloně. Cože? Teď na podzim? Divná věc.
Dostáváme hlad. V batůžcích si neseme špekáčky a míříme k Ježečkovu paloučku. Založíme oheň, opečeme špekáčky, pohrajeme si a je čas vrátit se domů. Počasí nám přálo a výlet jsme si moc užili. Těšíme se na další.
Nejnovější příspěvky
Archivy