Kouzlo loutek

Kdo by neznal loutkovou dvojici Spejbl a Hurvínek, kteří baví děti i dospělé již několik generací na celém světě. K příběhům Spejbla a Hurvínka zároveň neodmyslitelně patří i ostatní nesmrtelní členové tohoto dua: Mánička, Bábinka a pes Žeryk. Se všemi postavičkami děti ze ŠD seznámila paní knihovnice Naďa v připravené interaktivní besedě pod názvem „Etiketa s Hurvínkem“. Společně jsme si povídali o slušném i neslušném chování a děti se dozvěděly něco o historii a základních pravidlech etikety. Nechyběly ani audio ukázky, při kterých si děti užily spoustu legrace a osvojily si také některá základní pravidla slušného chování. Soutěžní úkoly, které připravila paní Naďa na závěr besedy, splnily všechny děti na výbornou. Těšíme se společně na další zajímavá setkání v knihovně.

Blanka Šrubařová

Archivy