Domácí vzdělávání

Vážení žáci a rodiče,

vzhledem k epidemiologické situaci, zahajujeme od středy 18.3. 2020 do odvolání domácí vzdělávání prostřednictvím Edupage.  Žáci jsou tak i nadále povinni plnit své školní povinnosti. Jsme si vědomi, že na rodiče toho může být mnoho, proto se snažíme systém vyladit tak, aby práce byla především na nás a na vašich dětech. Pokusme se společně vzniklou situaci využít tak, abychom co nejvíce zodpovědnosti nechali na našich dětech a zároveň u nich rozvinuli schopnost samostatného učení, čtenářskou a informační gramotnost. Od vás bychom potřebovali hlavně pomoc a trpělivost v začátku, než se vše zaběhne. Více informací v dopisech.

Dopis pro rodiče                                                               Dopis pro žáky

Úkoly a testy – průvodce v Edupage (doporučujeme pracovat v tomto prostředí, přehlednější)

Úkoly a testy – průvodce v mobilních aplikacích (když není počítač)

Pokud budete mít problémy s výukou, můžete se v Edupage obrátit na učitele zprávou nebo přes chat.

Můžete nás také kontaktovat na horkých linkách v pracovních dnech od 8:00 – 14:00 hod. na telefonních číslech:

773 436 140speciální pedagog – poradí, když  se dítě učí, ale nejde mu to.

774 040 458školní psycholog – pomůže s nastavením denního režimu a motivací pro žáky, kteří neplní povinnosti.

[email protected]  –  ICT technik – poradí při problémech s Edupage.

739 040 461 –  ředitel  – jiný problém nebo dotaz  2. stupeň.

739 040 415  – zástupce – jiný problém nebo dotaz 1. stupeň.

• Potvrďte do 12:00 hodin ve středu 18.3. 2020 třídním učitelům, že máte vy i vaše děti přístup na Edupage.
  • Chybějící učebnice, sešity a předplacené anglické časopisy si můžete v pracovních dnech vyzvednout od 8:00 -14:00 hod. u hlavního vchodu do školy.
  • Nezapomeňte se o vzniklé situaci s dětmi bavit, sportovat, číst a dodržovat hygienické zásady 🙂

Děkujeme za spolupráci, zkusme společně hledat ve vzniklé situaci i něco pozitivního.

Jsme s Vámi, s přáním všeho dobrého za tým pracovníků ZSJN Krnov

Karel Handlíř, ředitel školy