Předávání vysvědčení

Konec netradičního školního roku se blíží a my jsme rádi, že nám hygienická omezení umožní  prožít spolu alespoň poslední den, předat vysvědčení a popřát si pěkné prázdniny.

Zde je několik informací k posledním dnům.

Vysvědčení

• Vysvědčení si všichni žáci 1. – 8. tříd vyzvednou v pátek dne 26.6.20208:00 hodin ve svých kmenových třídách ( příchod do školy – vchod jako před nouzovým stavem).
  • Žáci , kteří neodevzdali čestné prohlášení ( nenavštěvovali učící se skupiny) přinesou čestné prohlášení (ke stažení: zde).
  • Všichni žáci budou mít roušky.
  • Žáci 9. tříd obdrží vysvědčení na „Zahradní slavnosti„ ve čtvrtek dne 25.6.2020  (9.A v 13:00, 9.B ve 14:00, 9.C v 15:00 hod.)

Ředitelské volno

• Na dny  29.-30.6.  bylo ředitelem školy vyhlášeno ředitelské volno z důvodu plánovaného školení části pedagogického sboru.
  • Víme, že pro některé může být zabezpečení dětí problémem, proto vám v těchto dnech ( pondělí 29.-úterý 30. června) nabízíme provoz dětských skupin v době 8:00-15:00 hod.
  • Zájemci se do dětských skupin mohou přihlásit přes Edupage.