Kuřátko, pípni

Minulý týden proběhl adaptační kurz 6.C, tentokrát jsme kvůli Covidu zůstali ve škole a museli se spokojit s naší třídou, hřištěm a tělocvičnou. To však nijak neovlivnilo dobrou náladu, maximální nasazení dětí při všech motivačních a stmelovacích aktivitách. Naši tři animátoři z DDM Bruntál prověřili nejen naši intuici, sportovní kondici, komunikační dovednosti, smysl pro humor, ale hlavně naše sociální dovednosti – schopnost respektovat názory druhých, pomoci, když je třeba, a uvědomit si svou roli v kolektivu, protože každý z nás je jedinečný, může být pro ostatní užitečný a inspirativní zároveň.

Jedna z her, která nás nejvíce zaujala, byla “Kuřátko, pípni”, a po kuřeti, které jsme měli k večeři, jsme pípali opravdu znamenitě. Moc jsme si také užili černou hodinku při svíčkách, kdy děti dokázaly, že jsou i znamenitými vypravěči.

Rádi bychom poděkovali rodičům za podporu a upečené dobroty, Markétě, Dominice a Ondrovi za prima program a panu asistentovi Markovi Bitomskému za perfektní servis v kuchyni a noční posilu.

Šesťáci byli úžasní, ukázali, že jsou bezva parta a já věřím, že jim to vydrží až do devítky.

No a mimochodem, kuřátko sice už nepípalo, ale čekalo nás ve školní jídelně druhý den znovu. 🙂

Archivy