RODIČOVSKÁ KAVÁRNA ONLINE!

Distanční výuka, online práce, karanténa, home office, děti doma…..jde to všechno zvládnout bez následků na psychice? To nejnáročnější se děje v našich hlavách a všechny ty obavy, nové výzvy a zátěže jako kdyby nebraly konce…..
Pojďte do kavárny, bude lépe! Psycholog Petr Studnička má pro nás překvapivé informace a jistě i radu, jak vše “přežít”.
a
Datum konání : 11. února 2021 od 17:00 hodin
Lektor: Mgr. at Mgr. Petr Studnička, školní psycholog
Místo konání: ZOOM konference – Link na zoom
Místnost bude otevřena již do 16:45, do chatu můžete psát své dotazy na přednášejícího
a
Rodičovskou kavárnu pořádáme za podpory a ve spolupráci s projektem MAP II. Děkujeme!

Budeme společně probírat problematiku vlivu pandemie na psychické zdraví, na uvažování našich dětí a výchovné problémy v době, která nás nutí žít často ve zcela nepřirozeném denním režimu. Bude dobré, když budete mít po ruce klávesnici pro psaní dotazů a připravte si klidně vlastní příspěvek do diskuze. Doufáme, že probereme nejen negativa, ale i pozitivní věci, které se v každé těžké době vždycky nějaké najdou.

Těšíme se na sdílení společného myšlenkového bohatství s vámi!

 

a
Nejnovější příspěvky
Archivy