7 statečných – ZVĚŘINEC!

Je tu předposlední ze sedmi statečných! Jmenuje se ELIŠKA KOTKOVÁ, protože drží koťátko! 😉 Asi už tušíte, že tématem je tentokrát vše okolo ZVÍŘÁTEK, ať už mazlíčků nebo jen motýlů za oknem… Uzávěrka vašich příspěvků je v pondělí 29. 3.19:00

Výzvu najdete tady: 6. statečný :: Tntcentrum (webnode.cz)

Výsledky předešlých kol jsou zde:
1. s. výsledky! :: Tntcentrum (webnode.cz)

2. s. výsledky :: Tntcentrum (webnode.cz)

3. s. výsledky :: Tntcentrum (webnode.cz)

POPIS VÝZVY:

Nová výzva pro velké i malé, žáky i rodiče, učitele i veřejnost, prostě všechny, kdo chtějí přijít na jiné myšlenky a trochu se pobavit! Přichází “sedm statečných” témat, na která můžete tvořit všemožné kreativní výtvory a pak sami rozhodnout (hlasování na instagramu), který z nich je nejpodařenější. Výzvu zpracovali kolegové z TNT centra a najdete ji tady: Nová výzva: 7 statečných :: Tntcentrum (webnode.cz)

Na nejlepší tvůrce chystáme sladkou odplatu!!!

Archivy