LITERÁRNÍ OBLÁZKY – VYHLÁŠENÍ VÍTĚZNÝCH AUTORŮ

Padesátka výjimečných školních talentů  – vypravěčů příběhů, básníků a ilustrátorů – se stala vydávánými autory! Již třetí školní sborník Literární oblázky spatřil díky odvaze našich žáků,  péči paní učitelek a podpoře Klubu rodičů, světlo světa.

” Při čtení vašich příběhů jsem si uvědomil, že když čteme nějakou knížku, odvíjí se nám její příběh v hlavě – ale, když příběh sami píšeme, tak vlastně jeho svět sami tvoříme. A to je úžasná kreativní věc,  něco, co skutečně potřebujeme”, poděkoval při malém ceremoniálu ve školní zahradě Tří světadílů přítomným autorům ředitel školy Karel Handlíř.

Dovolte nám, představit odvážné a talentované autory:

Cena ředitele školy: Tereza Seberová

Cena odborné poroty: Jaroslava Šteflová

Cena Klubu rodičů: Lili Thiebergerová

Autoři:

Aneta Černá, Barobora Balová, Jaromír Kočnar, Štěpánka Klímová, Jáchym Ječmen, Alexandr Novotný, Eliška Smékalová, Jindra Stanovská, Klára Hábová, Anička Sovadinová, Agáta Rudzinská, Tereza Bieliková, Nela Bedáňová, Patrik Zámarský, Aneta Nojzerová, Adem Abíd, Jiří Ikonomidis, Berenika Zdráhalová, Petra Budišová, Aneta Adámková, Matěk Orel, Anita Budiová, Marie Pavelková, Lumír Matela, Radek Valečko, Julie Lihaříková, Jan Hradil, Jan Šupák, Adam Juroška, Michaela Sobková, Barbora Predikantová, Simona Daňková, Sandra Matelová, Zdeňka a Tereza Šopíkovy, Ivana Pokorná, Marek Rybníček, Jan a Markéta Bednaříkovi, Šimon Blaha, Barbora Kubicová, Vojtěch Rozprým, Andriana Shkyrta, Daniela Jošková, Mariana Mrkvanová

 

 

 

Archivy