Šachisté jsou zlatí a bronzoví

Ve čtvrtek 16. 12. se v SVČ Méďa konalo okresní kolo v šachu školních družstev. Díky epidemiologické situaci byla účast o poznání menší než v minulosti. Naši školu reprezentovala dvě družstva mladších žáků a jedno družstvo žáků starších. I přes změny v sestavách, způsobené karanténami, se našim šachistům dařilo.

Zlato a postup do krajského finále si vybojovalo družstvo starších žáků ve složení Tadeáš Stříž, Matěj Bala, Oskar Daněk a Martin Krygel. Dělené třetí místo pak získala shodně obě družstva mladších žáků. V družstvu A, které tvořily jen dívky se o to zasloužily Kateřina a Tereza Theisovi, Natálie Meissnerová a Melánie Kohutová, smíšené družstvo B pak bronz vybojovalo ve složení Daniel Bonček, Veronika Meissnerová, Marek Bonček a Tobiáš Kovalčík.

Mladým šachistům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v krajském finále.

Text a foto: K. Handlíř