VÁNOČNÍ  ROLNIČKA  

je již tradiční pěvecká přehlídka dětí 1. stupně v čase adventním. Ve čtvrtek 8. 12. se malí zpěváci zúčastnili školního kola pěvecké přehlídky oblíbených písní. Spolužáci, kamarádi a rodiče, kteří přišli zpěváky podpořit, vytvořili příjemnou předvánoční atmosféru a každý výkon ocenili zaslouženým potleskem.  Pro mnohé prvňáčky byl zpěv do mikrofónu před publikem premiérou, ale vše zvládli na jedničku. Repertoár vybraných písniček byl jako vždy pestrý, vyslechli jsme známé písně z oblíbených pohádek, lidové, populární a nechyběly ani ty vánoční včetně koled. Zacinkáním vánoční rolničkou, kterou si odnesl každý zpěvák, jsme společně všem popřáli krásné Vánoce.

Zlaté pásmo:

Eliška Minariková, Marika Kotrlová, Andrea Hanesová,

Michal Mrůzek, Simona Burešová, Amálie Rzepková,

Šárka Studničková, Anežka Vašířová, Eliška Niessnerová,

Eliška Šulyová, Eva Stolková, Adéla Handlířová.

 

Stříbrné pásmo:

Nikola Šobrová, Lilien Vasiliadu, Viktorie Nečesaná,

Matěj Šlachta, Maxmilián Bareš, Barbora Hojgrová,

Zora Kramná, Zuzana Niessnerová, Petr Matějka,

Kateřina Theisová, Isabela Řeháčková,

Liliana Grulichová, Nela Janková, Jana Šlachtová.

 

Bronzové pásmo:

Jana Kolbasová, Viktor Nečas, Filip Hassák,

Nikol Latoňová, Samantha Dybalíková, Tobiáš Orel,

Petronela Dvorská, Veronika Čajanová.

text a foto: Galušková M.

 

Následující

Archivy