Tak jsme druzí… no a coooooo!

V pátek 16. 12. 2022 se žáci 6. a 7. tříd naší školy zúčastnili okresního florbalového kola ve Městě Albrechticích. Své síly si změřili nejdříve ve skupině proti ZŠ Žižkova Krnov. Toto utkání prohráli těsně 2:0. Následně vyhráli nad Osoblahou 8:0. Ve své skupině skončili druzí a čekali na vítěze druhé skupiny, který se stal tým Města Albrechtic. Proti žákům z Města Albrechtic bylo utkání velmi vyrovnané a místy vyhrocené. Naši žáci dokázali udržet vedení až do konce. Po závěrečném hvizdu svítil výsledek 3:1. Díky tomu postoupili do finále, kde opět natrefili na ZŠ Žižkova Krnov, bohužel ani v druhém vzájemném zápase se nám nepodařilo vyhrát.

I přes závěrečnou prohru 0:4 si naši žáci odvezli krásné druhé místo, spoustu zážitků a zkušeností.

Naši žáci si zaslouží pochvalu za to, že se snažili a bojovali až do konce .

Sestava: Černý, Kolbasa, Koláček, Kopecký, Mrkvan, Ryška, Stanovský, Široký, Vlach, Vysloužil

Konečné umístění:

1. ZŠ Žižkova Krnov