Vánoční fotbalový turnaj

Ve čtvrtek 15.12. se na naší škole v tělocvičně odehrál přátelský fotbalový turnaj, který jsme uspořádali pro žáky 3. – 5. tříd. Nabídku zúčastnit se turnaje přijala ZŠ Zátor, ZŠ Lichnov, ZŠ Město Albrechtice a ZŠ Dvořákův okruh Krnov. Také naše škola postavila do turnaje svůj tým. Ideální počet škol na to, abychom si mohli zahrát na velkém hřišti a zapojit tak více hráčů najednou. Přestože šlo jen o přátelský turnaj a nikam se nepostupovalo, všichni hráči dávali do zápasů všechny své síly a bojovali až do konce. Mnozí z nich navštěvují kroužek sálové kopané na naší škole a trénink na nich byl znát. Ze čtyř zápasů jsme prohráli velmi těsně jen se Zátorem a s vítězem celého turnaje, Městem Albrechticemi, jsme uhráli cennou remízu. Nad Lichnovem a Dvořákovým okruhem se nám podařilo celkem hladce vyhrát. V součtu bodů nám nakonec patřilo krásné třetí místo. Děkujeme všem hráčům za reprezentaci školy a budeme se těšit na další turnaje. Rovněž bychom rádi poděkovali Asociaci školních sportovních klubů, která věnovala ceny pro hráče, a panu Martinu Kopečkovi za pomoc při organizaci turnaje.

Konečné pořadí:

1. ZŠ Město Albrechtice
2. ZŠ Zátor
3. ZŠ Janáčkovo náměstí Krnov
4. ZŠ Lichnov
5. ZŠ Dvořákův okruh Krnov

Sestava: Matěj Spáčil, Ondřej Pláteník, Jakub Hába, Ondřej Lietavec, Filip Klement, Marian Žida, Alex Suchý, Maksim Okseniuk, Artem Arkhypenko, Matyáš Ballay, Bruno Meca, Robert Bikár

text a foto: Martin Klečka

 

Nejnovější příspěvky
Archivy