Mc Donald´s cup v Krnově

Ve čtvrtek 20. dubna se opět po roce konal na krnovském fotbalovém stadionu již 24. ročník fotbalového turnaje Mc Donald´s cup. Tentokrát jsme pořádali okrskové kolo pro kategorii B (žáci 4. – 5. tříd).  Turnaje se zúčastnilo šest týmů. Kromě ZŠ Janáčkovo náměstí sestavily družstva i školy ZŠ Žižkova Krnov, ZŠ Lichnov, ZŠ Zátor, ZŠ Město Albrechtice a ZŠ Osoblaha.
Hrálo se na dvou hřištích systémem každý s každým na dva desetiminutové poločasy. Postupně jsme tedy sehráli pět utkání. Podařilo se nám porazit ZŠ Žižkova Krnov a ZŠ Osoblaha, s družstvem Lichnova jsme uhráli remízu. Ta nás nakonec posunula na stupně vítězů, které znamenají účast v okresním kole. Pojedeme tedy do Rýmařova, kde se pokusíme dosáhnout co nejlepšího výsledku. Držte nám palce v úterý 2. května. Závěrem bychom rádi poděkovali našim žákům za reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí v okresním kole.

Sestava: Matěj Spáčil (brankář), Marián Žida, Alex Suchý, Jakub Salaba, Robert Bikár, Matyáš Ballay, Maksim Okseniuk, Simon Kotlár, Matěj Šopík, Filip Klement, Ondřej Lietavec, Adam Coufal, Oliver Václavec a Bruno Meca.

text a foto: Martin Klečka

Archivy