Úspěch našich florbalistů

Během deseti dnů odehráli naši starší chlapci dva turnaje ve florbale. První turnaj (okrskové kolo) sehráli v pondělí 17. 4. 2023 v Bruntále. Tři zápasy bez větších obtíží vyhráli. Jediný tým, který kluky potrápil a který udolali až na nájezdy, byl tým ZŠ Okružní Bruntál. V turnaji kluci obsadili první místo a postoupili do kola okresního.

Okresní kolo se hrálo ve čtvrtek 27. 4. 2023 v Městě Albrechtice. Turnaje se zúčastnilo celkem pět týmů (ZŠ Lichnov, ZŠ Okružní Bruntál, ZŠ Město Albrechtice, ZŠ Žižkova Krnov a tým našich chlapců). Ani v tomto kole nenašli kluci svého přemožitele. Albrechtice porazili 7:1, ZŠ Žižkova Krnov 6:2, Lichnov 3:1 a Bruntál 4:3. Tímto celý turnaj vyhráli a postoupili do krajského kola! Gratulujeme!!!

Také děkujeme za reprezentaci naší školy a v krajském kole budeme držet pěsti 😉

Sestava: Jan Šupák, Sebastian Tököli, Jakub Bedáň, Albert Baťa, Tim Ulmann, Mikuláš Fluksa, Dominik Houb, Tadeáš Stříž, Milan Kocuba, Matěj Konečný a Tobiáš Hlaváč

text a foto: Viktor Petrskovský

 

Archivy