DVA DNY PLNÉ SPORTOVÁNÍ

ATLETIKA JE PRO VŠECHNY!

Ve dvou dnech posledního školního týdne se žáci naší školy zapojili do atletických dnů trošku jinak.
Každý žák si mohl vybrat v čem chce soutěžit a nemusel to být zrovna sportovec. Šlo hlavně o zábavu, utužení kolektivu, pohyb na čerstvém vzduchu a získání nových zkušeností ve sportovních  disciplínách.
Mimo atletických disciplín na žáky čekal i doprovodný program: skákání v pytlích, disc golf, slalom na chůdách, přetahování lana, boso chůze a jiné.

a

První den patřil žákům nižšího stupně.

Starší kamarádi ze školního parlamentu pro ně připravili spoustu zábavných stanovišť, podporovali je a pomáhali.
Bylo vidět, že i tak malé děti šly do všeho naplno, dokázaly se vyhecovat k výkonům a navzájem se podporovat.

a

Druhý den se nenechali zahanbit ani žáci vyššího stupně a bojovali o cenné medaile jako o život.
Také při  doprovodných disciplínách se dokázali dobře bavit.

a

Všichni žáci, kteří se zúčastnili těchto dvou dnů, byli po zásluze odměněni spoustou  dárků od našich sponzorů. Děkujeme!

a

Celá tato akce se vydařila a to hlavně díky podpory
Atletika Krnov
Martin Jakubík – medaile
Algida – nanuky pro každého
Havlík – tyčinky a vytyčovací pásky
Kofola – láhev vody pro každého
Vikpap
Den Braven

Infocentrum Krnov
Bombus
Pega-vel Krnov
Mondelez Opava
Nachmelená Opice
Therapia

a ochotní rodiče, kteří přispěli jak finančně, tak i materiálně. Děkujeme, bez vás by to nešlo!

Kompletní fotogalerie už brzy ZDE