Zahradní slavnost

Ve čtvrtek 29.6. na naší “Zahradě šesti světadílů” probíhalo slavnostní předávání vysvědčení žákům 9. tříd. Počasí nám přálo, rodiče i učitelé dorazili a tak jsme mohli postupně shlédnout rozloučení 9.A, 9.B i 9.C. Programem vždy provázeli žáci třídy společně s paní učitelkou třídní, která jim poté rozdala poslední vysvědčení. Za město přišel žákům popřát tajemník města pan ing. Pavel Osadník, který předal ocenění za město a každému žákovi také poukázku na vstupenku na “Krnovské hudební slavnosti”. Slavnostní atmosféru pomohl dokreslit školní soubor SAH pod vedením p. učitele Kopečka.

Všem našim absolventům přejeme, ať se jim na cestě životem daří ve studiu, ale také v osobním životě. Nikdy se nevzdávejte a jděte za svým snem…

Hana Wiedemanová

Předchozí

Nejnovější příspěvky
Archivy