JAK JSME USPÁVALI BROUČKY

Byl podzim, světla ubývalo a zimy přibývalo…..

Je to tak, broučci mají nejvyšší čas připravit své domečky a uložit se k zimnímu spánku. Aby se jim dobře usínalo a měli do jara jen krásné sny, vypravily se děti  z družinek v doprovodu rodičů zazpívat jim ukolébavku. Vybaveni lampióny a lampičkami zamířili společně do parku u Alberta, kde objevili kouzelný strom. Osvětlení stromu už z dálky lákalo přistoupit blíž – přivítali nás jeho obyvatelé, skřítkové Filoména a Vendelín. Slíbili, že nám broučky ukryjí a pohlídají. Děti broučky za zpěvu Mravenčí ukolébavky uspaly a za odměnu dostaly od skřítků sladkou berušku.

Tak dobrou noc, broučci!

 

A až bude za okny foukat studený vítr, uvařte si společně s dětmi čaj a připomeňte si krásné příběhy svatojánských broučků https://1url.cz/ZuVw3

 

 

 

Předchozí

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy