Přeborník školy v šachu….

V úterý 12. prosince se konal šachový turnaj o přeborníka školy. O tento titul se utkalo letos 26 hráčů. I. i II. stupeň hrál samostatně a o celkovém vítězi rozhodla partie mezi výherci obou kategorií. Mezi stálými účastníky se objevilo hned několik nováčků, a to hlavně z nižších ročníků. Zatímco žáci z vyšších ročníků si užívali hlavně zábavu, naši benjamínci bojovali od začátku o každý bod. Na prvním stupni nakonec zvítězila Jana Šlachtová a v bitvě o putovní pohár vyzvala Tadeáše Stříže coby vítěze kategorie starších.  U Tadeáše se projevily zkušenosti a velké množství odehraných partií, nakonec tedy titul obhájil. Všem zúčastněným chceme poděkovat a přejeme hodně úspěchů v dalších turnajích.

Stupně vítězů:

1.stupeň: