Zveme vás na školní večírek

Srdečně zveme rodiče, pedagogy a přátele školy na školní večírek!

 

Tradiční školní večírek je příležitostí ke společnému setkání, tanci a sdílení radosti. Tak, jako každým rokem, není jeho cílem jen vzájemné potkávání, ale také něco navíc. Výnos školního večírku vždy Klub rodičů využije pro rozvoj školy a dětí. V posledních letech to bylo vybavení školní kuchyňky, žákovské dílny či zakoupení měkkých sedáků pro čtenářské hodiny.

Letos společně podpoříme školní pěvecký dětský sbor Janáčkovo Brumendo. Brumendo skvěle reprezentuje školu svým vystoupením na koncertech a akcích v Krnově, ale také za hranicemi města – třeba v partnerském městě Prudniku. V Brumendu již mnoho let mají děti možnost rozvíjet svůj hudební a pěvecký talent. Nyní jim můžeme pomoci novým vybavením: klávesami a reproduktory, aby ji to pěkně hrálo a znělo. Přidáte se?

Datum večírku: 22. března 2024

Čas:  od 19:30

Místo: Sál KOS, Ježnická ulice

Vstupné: 250 Kč

Vstupenky zakoupíte již nyní v kanceláří školy u paní Moravcové.

 

 

Nejnovější příspěvky
Archivy