Když příroda spí, přírodovědci pracují

V pondělí 22.4.2024 se naše dvě žákyně Nikol Studničková a Sylvie Petlachová zúčastnily okresního kola biologické olympiády.

Příprava pro ně začala už na podzim, kdy se seznámily s učebními texty, organismy z poznávací části a s úkoly, které je čekaly před okresním kolem. Obě holky se popraly s přípravou i vypracováním úkolů velmi poctivě. Sylvinka vytvořila krásné kvarteto s tématem našich stromů a Nikča vypracovala krásného průvodce po lužních lesích v lokalitě Hvozdnice.

a

Nikol se umístila na krásném 1. místě a bude naši školu reprezentovat v krajském kole biologické olympiády na konci května.

Oběma holkám děkujeme za příkladnou reprezentaci školy. Nikči gratulujeme a budeme jí držet palce ve velké konkurenci na krajském kole.