Vzhůru na taneční parket

Po přijímacích zkouškách se naši deváťáci po delší odmlce opět sešli na tanečním parketu. Do předtaneční výchovy se letos přihlásilo 42 odvážných holek a kluků, pardon, samozřejmě mladých dam a pánů, kteří už mají za sebou pět tanečních lekcí. Jsou úžasní, hravě zdolávají taneční kroky, pokořili jsme anglický waltz, blues, polku, valčík, mazurku i jive a také tři country tance, neustále se však snažíme taneční kroky vylepšit. Ještě nás čeká chacha a základy tanga. Naši tanečníci nás moc překvapili, jsou kamarádští, pomáhají si navzájem a na tanečním parketu je stále pozitivní nálada.

Na závěr kurzu proběhne plesík pro všechny účastníky i jejich rodiče. Myslím, že si ty pondělky užívají nejen naši tanečníci, ale i my máme radost z každého jejich pokroku a pohodového úsměvu.

Text: M. Handlířová, foto: K. Handlíř

Nejnovější příspěvky
Archivy