Odpoledne s Merkurem – 2. ročník

Ve čtvrtek 23. května se uskutečnil druhý ročník soutěže Stavíme s Merkurem, která je určena žákům 4. ročníku.

Soutěže se zúčastnilo osm stavitelů a stavitelek, kteří měli za úkol sestavit figurku lyžaře podle plánku.

V soutěži šlo nejen o ceny, ale také o to získat místo ve školním týmu soutěže T-PROFI. Žáci, kteří se umístili na prvních třech místech vytvoří tým se třemi středoškoláky ze Střední odborné školy v Městě Albrechticích a jedním pracovníkem firmy BOSCH. Tento tým se na konci tohoto a na začátku příštího roku několikrát sejde, aby se „sehrál“ a v listopadu reprezentoval naši školu v technicko-dovednostní soutěži T-PROFI. Společných tréninků se bude účastnit také jeden náhradník, který se ve školním kole umístil na čtvrtém místě.

A jak dopadlo školní kolo?

  1. místo: Mikuláš Bitomský ze 4.B
  2. místo: Petr Štěpánek ze 4.B
  3. místo: Filip Klement ze 4.B
  4. místo: Marianna Čarnecká ze 4.C

Děkujeme všem zúčastněným a vítězným stavitelům gratulujeme.

Třídní učitelé 4. tříd a tým rozhodčích

Nejnovější příspěvky
Archivy