Školní pěvecká soutěž, aneb naše malá „superstar“

V úterý 9. prosince byl velký den pro zpěvačky a zpěváky ze 3.-5. tříd. Konala se totiž naše tradiční pěvecká soutěž, kterou si už řadu let zpříjemňujeme chvíle před nadcházejícími Vánocemi.

 

Bacily sice znemožnily účast na soutěži i některým žhavým favoritům, přesto jsme s velice šikovnými zpěváčky strávili pěkné odpoledne. A jak to všechno dopadlo? Na prvních místech se mezi soutěžícími z 5. tříd  umístily Terezka Měkynová a Kateřina Pavlíková. Pomyslné zlato ve velké konkurenci zpěváků ze 4. tříd získala Hanka Olšanská. Mezi slavíky  ve 3. třídách nejlépe zapěla  Kristýnka Postulková.

 

Všem účastníkům kteří nás potěšili hodinkou zpěvu i těm, kteří je přišli podpořit moc děkujeme a přejeme krásné Vánoce.

                                                                            text: Kateřina Nováková

  

   

Nejnovější příspěvky
Archivy