Naše malá premiéra

Vánoce se kvapem blíží a na Hlavním náměstí vypukly každoroční vánoční trhy. Stánky s nejrůznějším zbožím, dobrotami či nápoji, které v mrazivém počasí zahřejí děti i dospělé. Uprostřed pod velkým vánočním stromem improvizované pódium a před ním „taneční parket“. Místo, na kterém se konala premiéra tanečního kroužku, který působí při naší škole.

 

Vybraná děvčátka z prvních a druhých tříd zde poprvé ukázala, co se od října naučila. Před vystoupením zavládla tréma, protože publikum bylo opravdu početné. Taneček, který se jmenuje „Miluju a maluju“, zatančila osmička vystupujících moc pěkně, i přesto, že to bylo úplně poprvé, kdy se mohla děvčátka předvést. Divákům se vystoupení líbilo a ocenili je velkým potleskem.

 

Taneční kroužek, který tvoří děvčátka a chlapci z 1. a 2. tříd, už nacvičuje další taneček a určitě se najde spousta dalších příležitostí, kdy šikovné malé tanečníky můžete vidět.

                                                                                     Jana Matějková

Nejnovější příspěvky
Archivy