Vánoční dílny prvňáčků.

„Paní učitelko, dnes přijdeme odpoledne s maminkou. Je to tak? Můžu přijít i se svou sestřičkou nebo babičkou? Já vezmu tatínka.“ Tak tyto věty byly slyšet u prvňáčků už od středečního rána.

 

A proč? Děti se nemohly dočkat odpoledne, kdy si se svými rodiči měli přijít vánoční ozdoby. Myslíte si, že si rodiče neumí hrát a vyrábět jako děti ve škole? Tak to byste se mýlili. Umí, jde jim to a dokonce je to i baví.

 

Netrvalo dlouho a pod rukama dětí i rodičů se začali objevovat andělíčci, svícínky, přáníčka a další výrobky. Radost z výrobků měli všichni. Rodiče na chvíli zapomněli na předvánoční shon a děti si s radostí odnesly vše, co si s rodiči vyrobili.

                                                 Text a foto:   Jana Zdráhalová a Eva Nevídalová

  

  

 

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy