Z pohádky do pohádky.

Pobočka městské knihovny na Jiráskově ulici se v pátek 6.března proměnila v jednu velkou pohádku. Pro děti z II.oddělení jsme společně s paní knihovnicí připravily besedu pod názvem „Z pohádky do pohádky“.

    

Přečetli jsme si ukázky z pohádkových knížek a děti hledaly pohádkové dvojice z Večerníčků, které k sobě nerozlučně patří a které na nás vykukovaly z každého koutku knihovny.Připravena byla i soutěž o nejlepšího pohádkového krále a královnu.

  

Odměnou pro děti byly kreslené postavičky z papíru, drobné upomínkové předměty a nechyběla ani sladká odměna.

                                                                     B. Šrubařová   

   

 

                                                                                                        

Archivy