Cesta za starou čarodějnicí

Poslední dubnový den byl pro děti druhých tříd, 2.A, 2.B a 2.C  velmi neobvyklý. Místo učení prožily dopoledne plné kouzel, čarování a jiných dovedností. Do školy přicházeli kouzelníci, čarodějové a čarodějnice a těšili se, co že je to všechno dnes čeká.

Samozřejmě cesta za starou čarodějnicí ! Ale kde je ? Kde ji hledat ? Kouzelné indicie jsou ukryty v několika  úkolech, které museli malí čarodějové splnit, aby cestu našli.

Všem se to nakonec podařilo, stará čarodějnice čekala na děti až v suterénu školy, kde jim předala Čarodějnický glejt  a něco kouzelného na zub.

Také dnešní den byly předány tyto řády : Řád kouzelného prstenu za nejlepší kouzlo, Řád staré čarodějnice za masku a Řád strašlivého účesu . Nakonec všichni nasedli na svá košťata a odletěli neznámo kam

Text: Iva Hoferková

Foto : Romana Vychronová