Škola plná čar a kouzel

Přímý let na Petrovy kameny byl 30.4. ráno přerušen a hejno čarodějnic se zastavilo v naší škole, aby společně s čarodějnicemi a čaroději 1.kategorie oslavilo svůj velký den.

Čarodějnice a čarodějové 1.kategorie využili svých nabytých zkušeností z matematiky a čtení, aby zvládli všechny úkoly, které jim čarodějnice připravily.

Poznali čarodějnické básničky či zaříkadla, čarodějnické pomocníky a léčivé rostliny. Navštívili své kamarády a kamarádky z vyšších kategorií a ukázali jim své kostýmy.

Podařilo se jim také začarovat pana ředitele, z čehož měli nesmírnou radost. Celý čarodějnický den ukončili čarodějnickým rejem při stylové hudbě. Mladé čarodějky a mladí čarodějové byli propuštěni domů a čarodějnice pokračovaly směrem na Petrovy kameny.

Eva Nevídalová