Okrskové kolo v LA žáků 1. stupně

Dne 4. 6. 2009  se na stadionu TJ v Krnově sešli žáci krnovských škol, aby si změřili síly v lehkoatletických disciplínách. Pro děti 1.,2. a 3 tříd to byl trojboj, který se skládal z běhu na 50 m, skoku dalekého a hodu míčkem.

Pro žáky 4. a 5. tříd byl připraven čtyřboj tvořený stejnými disciplínami jako u trojboje doplněný vytrvalostním během na 800 m. I když počasí malým sportovcům příliš nepřálo, bylo velké chladno, závod proběhl hladce, ve sportovním duchu a bez žádného zranění. Jen občas jsme zahlédli ve tvářích těch, kteří nevyhráli, maličké zklamání.

Do okresního kola v lehké atletice postoupili :

1.třídy

Kosteasová Sára – 2. místo

2.třídy

Jonášová Valerie – 1. místo

Smékalová Anna – 3. místo

Gabaj Vojtěch – 1. místo

Piska Ondřej – 2. místo

3.třídy

Janovská Zuzana – 3.místo

Hájková Eva – 4. místo

Gavenda Daniel – 2. místo

Pospíšil Petr – 3. místo

4.třída

Zapletal Viktor – 2. místo

5.třída

Krupinský Jaroslav – 3. místo

Gratulujeme a držíme palce v okresním kole, který proběhne dne 11. 6. 2009 na stadionu TJ/Sokol Krnov.

Text a foto: Iva Hoferková