Betula pendula

Soutěž se uskutečnila v sobotu 6.června 2009, konala se v prostoru přírodní památky Staré hliniště. Této akce se zúčastnila i naše škola. Žáci byli rozděleni do tří kategorií a v družstvech byli po třech žácích. 

  

V prvním úkole měli soutěžící chodit po okolí a  odpovídat na dané otázky. Druhý úkol byl poznávat a určovat  rostliny i živočichy. Po soutěži si všichni mohli opéct špekáček. Pedagogický dozor byl Mgr.Martin Košútek.

 

 

 

Naši školu zastupovali tito žáci:

David Maňak, Vendula Suchá  – 2. místo

Marek Slováček, Daniela Dinhová, Andrea Kubisová  – 3. místo

Jiří Snášel, Kateřina Ježková,Kristýna Klimešová,

Pavel Novák, Jakub Jochec,Tereza Ďurišíková,

Eliška Kolníková a Kristýna Střížová.

 

  

Více informací naleznete zde : www.krnovmestostromu.estranky.cz   

                                                                       Text:  T.Ďurišíková 8.M

Archivy