Sladké odpoledne ve ŠD

Ve čtvrtek  se děti z II. oddělení ŠD proměnily v kuchtíky a společně s p. vychovatelkou si uvařily ve školní kuchyňce plnou mísu piškotového pudinku. Samozřejmě, že se děti nejvíce těšily až si svůj pudink snědí. Ta vytoužená chvíle přišla, po důkladném úklidu kuchyňky, přesně tak jak to dělá správný kuchař.

Ve třídě si pak děti podle vylosovaného pořadí házely hrací kostkou a komu padla šestka, ten se mohl  pustit do pudinku. Netrvalo dlouho a plná mísa piškotového pudinku byla prázdná. Děti si užily zábavné odpoledne a za odměnu si naplnily bříška sladkou dobrotou, kterou si samy  uvařily. Tak maminky a už víte kdo bude v neděli vařit.

Text a foto L. Okapalová