„Láska ano, děti ještě ne“.

Žáci 8.tříd se zúčastnili přednášky Mudr. Petra Kováře  „Láska ano, děti ještě ne“. Velmi poutavou a srozumitelnou formou řečí teenagerů, se žáci seznámili s teoretickými i praktickými radami, jak se chránit před potencionálními riziky spojenými s pohlavním životem.

 

   

 

Mudr. Petr Kovář hovořil o tom, jak bezpečně zahájit pohlavní život, seznámil žáky s druhy mužské, ženské a záchranné antikoncepce. Dále se hovořilo o umělém přerušení těhotenství jak z hlediska medicínského, tak právního. Mudr. Petr kovář nezapomněl hovořit ani o nebezpečí pohlavních chorob a AIDS.Tato beseda byla velkým přínosem pro naše žáky, na závěr nechyběla ani zajímavá diskuse.                                                                                        Jitka Klimenková

Nejnovější příspěvky
Archivy