Naši plavci – v okrese nejlepší, v kraji druzí!

Ve středu 23.11.2009 se na krnovském plaveckém bazéně uskutečnilo okresní kolo v plavání. Naši chlapci, ve složení Dan Flora, Dan Gottvald, Jirka Doubrava, Marek Slováček, Dan Hofman a Dan Petroš se nezalekli a s přehledem vyhráli. Vítězstvím si pojistili účast v krajském kole.

Krajské kolo se letos uskutečnilo 15.12. v Karviné. Kluci si stanovili nelehký cíl – skončit do 3.místa. Každý z nich musel odplavat svůj 50m úsek stanoveným plaveckým způsobem. Po šesti rozplavbách to bylo velmi vyrovnané. Bodové rozestupy byly minimální a všichni se soustředili na závěrečné štafety.

Hoši se dokázali opravdu vyhecovat a mnozí si vylepšili své osobáky. V konečném součtu je porazilo jen družstvo z Opavy. Krajského kola se zúčastnili – Flora, Gottvald, Doubrava, Slováček, Špička a Hofman.

Gratulujeme a  děkujeme chlapcům za reprezentaci školy.

text a foto: B. Caknakisová