Jak se vaří rádio

Již tradičně se ve středu o velké přestávce rozezvučí školní rozhlas a znělka oznámí, že začíná vysílání "školního rádia". Parta nadšenců pod vedením paní učitelky K. Lukszové nabídne posluchačům a už i svým fanouškům, zajímavosti nejen ze života školy, ale také soutěže, a to vše kořeněné dobrou muzikou.

 

 

 

Rozhlasový tým pracuje ve velmi provizorních podmínkách, všechny vstupy se na živo zajišťují pomocí jednoho mikrofonu na klasickém školním rozhlase. Za to patří všem veliké uznání a věřím, že se škole povede v dohledné době získat prostředky na lepší vybavení. Díky, jste úžasní!

 

… prý stísněně a bez techniky

dojímáme své kritiky

…. i bez peněz máme

mnoho muziky

 

                                                                                  text a foto: K. Handlíř

                                                                                  poezie: K. Lukszová

Archivy