Bronz v konverzační soutěži ve Šternberku

Šest žáků naší školy (Denisa Kačorová, Dominika Jungová, Andrea Orgoníková, Michal Šrůtek, Jan Uherek a Michal Zábrodský) se ve čtvrtek 7. 1. 2010 utkalo na půdě šternberského Gymnázia s dalšími desítkami žáků z Olomouckého a Moravskoslezského kraje v konverzační soutěži v jazyce anglickém.

 

 

 

Soutěž se skládala z několika okruhů. Účastníci měli za úkol na základě poslechu sdělit potřebné informace, popsat obrázek, diskutovat ve dvojici na dané téma a na závěr hovořit o následujících oblastech: Česká republika, Můj idol, Moje záliby, Můj den, Moje škola, Nakupování.

 

 

Po náročném dopoledni se nejlépe umístil Michal Zábrodský z 8. B na krásném 3. místě. Dalším dvěma žákům finále uniklo doslova "o fous". Také ostatní žáci předvedli výborné výkony. Závěrečné čekání na výsledky a autobus si výprava zpříjemnila ve školním bufetu a čajovně.

 

 

 

 

                                                                                Text a foto: M. Miketová

Nejnovější příspěvky
Archivy